Reštartujte svoje telo

818
Zdravie

Pohyb je život

Palawi asia spa
Škola pohybu a jogy organizovaná Palawi asia spa a ANDYin

Únava organizmu zo životného stereotypu plného podvedomého stresu sa podpisuje na našom celkovom zdraví a nálade.  Vysoko efektívne je zaradiť si do životných cyklov pravidelný a aktívny relax. Odskočiť si raz do týždňa na dobrú masáž do príjemného prostredia a rozhýbať tak krvný a lymfatický obeh, spružniť fasciálny systém tela. Hýbať sa denne pri rôznorodých športových aktivitách. Aspoň raz do roka si dopriať vedomý reštart. Vzdialiť sa od zabehnutých koľají. Škola pohybu a jogy organizovaná Palawi asia spa a ANDYin je spojením funkčných tréningov, jogy, masáží, doplnkových športových aktivít a prednášok na miestach s úžasnou energiou na Slovensku ale aj v Thajsku či na Bali. Je to naštartovanie smerujúce k trvalej zmene nesprávnych pohybových či myšlienkových stereotypov. Oddýchne si hlava, spružní sa telo, objaví sa úsmev.

Chronickú bolesť nepotláčajte, riešte ju!

Ľudí dlhodobo trpiacich bolesťou pohybového aparátu, chrbtice či s karpálnym tunelom obmedzuje chronická bolesť v každodennom živote. Dlhodobú úľavu by mohlo priniesť vyriešenie jej príčiny. Voľnopredajný výživový doplnok GamaNEURAX® obsahuje ako účinnú látku uridínmonofosfát v kombinácii s vitamínom B12 a B9 (kyselina listová) v bioaktívnej forme. Všetky tri zložky pôsobia regenerujúco na poškodené nervové bunky, ktoré sú zdrojom nepríjemnej bolesti, pomáhajú ich „opraviť“ a prispievajú k správnemu fungovaniu nervovej sústavy. Prípravok je bez lepku, laktózy a fruktózy. Viac informácií nájdete na www.gamaneurax.sk alebo v najbližšej lekárni.

GamaNEURAX®
Voľnopredajný výživový doplnok GamaNEURAX®

Priateľský cumeľ

Otvorený dizajn cumlíka Philips Avent Ultra Air Soother SCF24X umožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu, a tým zabraňuje podráždeniu citlivej detskej pokožky. Pri saní sa takmer žiadne sliny nemôžu zhromažďovať, takže pokožka zostáva suchá a mäkká. Cumeľ, ktorý ocenia drobci a ich rodičia, získal aj uznanie odborníkov za dizajn RED DOT AWARD 2019. (Foto: Philips Design)

Philips Avent Ultra Air Soother SCF24X
Otvorený dizajn cumlíka Philips Avent Ultra Air Soother SCF24X umožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu.

Magnézium do vrecka

MaxiVita
MaxiVita Magnézium 400 mg

Vyčerpanie, psychické vypätie a únava, bolesť hlavy či búšenie srdca – typické príznaky nedostatku magnézia vás môžu dostihnúť kedykoľvek a kdekoľvek. Riešenie je naoko jednoduché – vhodiť do pohára s vodou šumivú tabletu, vypiť, a hotovo! Čo však v prípade, že sa nachádzate mimo všetkých týchto „vymožeností“ každodenného života – napríklad na výlete v prírode? Majte po ruke MaxiVita Magnézium 400 mg! Účinný prášok sa nachádza v praktických vrecúškach, ktoré hravo skryjete aj do vrecka. Obsah stačí vsypať do úst a nechať rozpustiť. Vďaka tomu sú aktívne látky rýchlejšie vstrebateľné. Prípravok navyše obsahuje vitamíny C a B komplex, ktoré podporujú imunitný systém, činnosť svalov, srdca a nervovej sústavy. Viac na www.nasevitaminy.sk.

Text: firma, d, foto: archív značiek