Oddych či biznis? V BELLEVUE**** s prehľadom…

790
BELLEVUE**** Grand Hotel

Bez ohľadu na to, či klient organizuje malý event alebo veľkú konferenciu, vždy záleží na 100-percentnej spokojnosti účastníkov. Na zabezpečenie takejto bezchybnej akcie sú potrebné vhodný interiér, kvalitné služby a dobrá strava. Ak sa k tomu pridá aj zaujímavá lokalita a zmodernizované priestory, záruka spokojnosti je istá.

Skúsenosti profesionálov v BELLEVUE**** Grand Hotel a množstvo zrealizovaných akcií s kapacitou od 10 do 1200 osôb sú garanciou kvalitných služieb aj špičkovej úrovne. Zamestnanci hotela majú skúsenosti s rôznorodými, technicky aj organizačne náročnými variantmi. Vzhľadom na množstvo zrealizovaných akcií vedia flexibilne reagovať, čo je pri eventoch nevyhnutné. Hotel má vďaka veľkorysým priestorom možnosť variácie podľa potreby a individuálnych požiadaviek. Veľkou výhodou je vlastné IT oddelenie s technickou podporou.

BELLEVUE**** Grand Hotel
Skúsenosti profesionálov v BELLEVUE**** Grand Hotel a množstvo zrealizovaných akcií s kapacitou od 10 do 1200 osôb sú garanciou kvalitných služieb aj špičkovej úrovne.

Hotel nedávno prešiel kompletnou rekonštrukciou. Zo 150 izieb je 84 novo zrekonštruovaných izieb Exclusive. Na ich dizajne sa podpísali viacerí architekti, a tak si na svoje príde s prehľadom každý. Izby prinášajú aj horúce novinky, a to vlastnú terasu a možnosť zobúdzať sa na zelenej lúke. Nezmenená zostala ponuka jedného z najväčších plaveckých bazénov v Tatrách, ktorý podľahne rekonštrukcii v zime 2019/2020.

BELLEVUE**** Grand Hotel
Zo 150 izieb je 84 novo zrekonštruovaných izieb Exclusive.

K bazénu pribudlo zmodernizované wellness centrum, ktoré zväčšilo svoj pôdorys na dvojnásobok. Luxusné priestory podčiarkuje výber kvalitných materiálov a ako perla sa tu vyníma najväčšia fínska sauna pod Tatrami s panoramatickým oknom, podsvietením a výhľadom na celú Popradskú kotlinu. Medzi čerešničky wellness nepochybne patria aj luxusná soľná sauna, slaná jacuzzi či privátne wellness centrum.

BELLEVUE**** Grand Hotel
Večera

Zmena vedenia hotela a majiteľov priniesla nový vietor do plachiet. Plány a vízie sú veľké. Hotel má dlhú tradíciu a mnohí si ho pamätajú ako špičku hotelových služieb na Slovensku. Ing. Miroslav Warhol, riaditeľ hotela, chce túto vidinu zachovať, preto sa snaží o udržiavanie nových trendov a inováciu všetkého, čo je v súlade so zámerom hotela. Unikátna ponuka nových služieb určite poteší dlhoročných firemných partnerov aj individuálnu klientelu. Oddych či biznis? V BELLEVUE**** s prehľadom…

BELLEVUE**** Grand Hotel
Oddych či biznis? V BELLEVUE**** s prehľadom…

Text a foto: BELLEVUE**** Grand Hotel