Pečať dokonalosti pre kežmarský skvost

296
Hotel Hviezdoslav

Skvelý svetový úspech zaznamenal prvý boutique Hotel Hviezdoslav****, nachádzajúci sa v historickom centre podtatranského Kežmarku.

Špeciálne ocenenie Signum Virtutis, Seal of Excellence (Pečať dokonalosti) za rok 2019 nedávno prevzala v Aténach riaditeľka hotela Sylvia Holopová. Ak máte radi výnimočnosť, nemali by ste zaváhať s návštevou tohto „malého hotela s veľkým srdcom“.

Hotel HviezdoslavObstáť v konkurencii najlepších hotelov sveta v oblasti luxusnej pohostinnosti a životného štýlu zaiste nebolo jednoduché. Ocenenie udeľuje organizácia Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards a kežmarský hotel ho získal v kategórii historické boutique hotely. „Signum Virtutis je najvyššie ocenenie najlepších z najlepších, a táto pečať dokonalosti slúži na identifikáciu a odlíšenie výnimočných hotelov. Ide zároveň o záruku najvyššej kvality pre hosťa, ktorý hľadá ozajstný luxus. Náš boutique Hotel Hviezdoslav**** potvrdil, že slovenské zariadenia dokážu kvalitou služieb konkurovať svetovej špičke,“ s hrdosťou vysvetlila riaditeľka hotela Sylvia Holopová a zároveň sa vyznala: „Toto ocenenie si veľmi vážim. Zo srdca ďakujem našim priaznivcom, a najmä svojim kolegom, ktorí sa oň svojou prácou zaslúžili. Zároveň ho vnímam ako výzvu, aby sme vysoký štandard služieb, ktoré náš hotel poskytuje, nielen udržali, ale ďalej zvyšovali. Som veľmi rada, že sa nám opäť podarilo úspešne reprezentovať Slovensko, Asociáciu historických hotelov, ktorej sme členom, i naše malé mesto Kežmarok na významnej medzinárodnej úrovni.“

Kde nás nájdete?

Prvý boutique Hotel Hviezdoslav**** pod Vysokými Tatrami sa nachádza v srdci mestskej pamiatkovej rezervácie Kežmarku. Tvoria ho štyri historické domy zo 17. storočia zapísané v Ústrednom registri pamiatkovo chránených objektov SR.

Hotel HviezdoslavPráve história inšpirovala majiteľov hotela pri citlivej rekonštrukcii, pričom cieľom bolo poskytnúť maximálny komfort a luxus návštevníkom, spojený s útulnosťou, jedinečnosťou, profesionalitou a zároveň srdečnosťou. To sa pretavilo do elegantného zariadenia izieb a apartmánov, do celkového pôsobenia viacerých salónikov a eventových sál, kde nájde komfort aj najnáročnejší návštevník. Samozrejmosťou sú súčasné technické vymoženosti, no prednosťou Hotela Hviezdoslav**** je individuálny prístup ku každému klientovi a splnenie maximálneho komfortu. Ten poskytnú v rámci wellness menu aj jacuzzi, saunový svet, masáže a relaxačné zábaly. Jednotlivé procedúry si možno vychutnať bez časových stresov, lebo wellness znamená oddych, rozmaznávanie, pôžitok a celkové zlepšenie psychickej i fyzickej pohody. Samozrejmosťou hotelovej ponuky sú vynikajúca gastronómia, detský kútik, ako aj starostlivý prístup personálu 24 hodín denne.

Hotel Hviezdoslav

Konferencie s pridanou hodnotou

V Hoteli Hviezdoslav sa môžete spoľahnúť na bezproblémovú organizáciu konferencií, firemných akcií, školení, prezentácií či iných pracovných stretnutí s maximálnym komfortom. Vďaka štýlovým kongresovým priestorom a najmä dlhoročným organizačným skúsenostiam bude každé podujatie na vysokej úrovni. Personál je pripravený pomôcť s organizovaním rozmanitých akcií vrátane spoločenských či rodinných podujatí. Večere, oslavy a degustácia tematických menu sú spojené s príjemným luxusom, individuálnym prístupom a vďaka históriou dýchajúcemu prostrediu vytvárajú jedinečné okamihy.

Hotel Hviezdoslav

Využite tak výnimočné ubytovanie v centre mesta Kežmarok a navštívte blízke Vysoké Tatry, Slovenský raj či Levočské vrchy. Ak hľadáte ubytovanie v Tatrách – štvorhviezdičkový hotel v Kežmarku je tým najlepším riešením.

Text a foto: Hotel Hviezdoslav