Zdravie a pohoda

510
Zdravie

Sledujte si kalórie

Mať prehľad o tom, koľko ste spálili kalórií, je jedným z kľúčov vysnívanej postavičky. Zabudnite na zošity či tabuľky – smart hodinky Watch GT 2 zaznamenajú spálené kalórie za vás a všetko uložia do mobilnej aplikácie, ktorú si jednoducho prepojíte so smartfónom. Svoje o tom vie aj naša biatlonistka Paulína Fialková. „Hodinky pri športe zmerajú všetko, čo potrebujem. Hlavne oceňujem to, že po každom tréningu mi povedia, koľko času potrebujem na regeneráciu. Skvelé je aj to, že tep monitorujú stále, nielen počas športu – stačí skontrolovať hodinky a viem presne, akú mám kondíciu,“ pochvaľuje si športovkyňa horúcu novinku od Huawei.

Watch GT 2
Smart hodinky Watch GT 2 zaznamenajú spálené kalórie za vás a všetko uložia do mobilnej aplikácie

Varuje!

Flow
Osobný senzor Flow od francúzskeho výrobcu Plume Labs

O dôležitosti zdravého prostredia niet pochýb. Najnovším pomocníkom skúmajúcim znečistenie ovzdušia je osobný senzor Flow od francúzskeho výrobcu Plume Labs. Senzor a pripojená aplikácia poskytujú minútu za minútou rozpis znečisťujúcich látok, ktorým sme vystavení počas celého dňa. Meria koncentráciu NO₂, VOC, PM₂.₅ a PM₁₀, čo v našom organizme pôsobia toxicky. Dizajn: Alexis Boyer, frog design.

Detská pestúnka

Spoločnosť elem6, s. r. o., výrobca lifestylových zariadení pre domácnosť značky TrueLife, uvádza na trh revolučnú detskú opatrovateľku NannyWatch A15, ktorú máte stále poruke – presnejšie povedané, na ruke! Rodičovská jednotka je totiž integrovaná do hodiniek, ktoré máte na zápästí. Detskú jednotku umiestnite k bábätku. Vďaka stabilnému signálu, až 300-metrovému dosahu, nočnému videniu a monitoringu teploty v miestnosti máte stály prehľad o svojom dieťati a nič vám neunikne.

NannyWatch A15
Revolučnú detskú opatrovateľku NannyWatch A15 máte stále poruke

Nenápadný a účinný

Naslúchadlo do uší Eargo Max je zvonku takmer nedetekovateľné, a preto je obzvlášť nenápadné na nosenie. Pretože zapadá do ušného kanálika nositeľa, zosilňuje zvuky v dosahu zraku. Patentované vlákna Flexi Fibers sú vyrobené zo super mäkkého silikónu, dokonale sa prispôsobia anatómii a umožňujú dobré vetranie zvukovodu. Dizajn: Ammunition Group, USA. Výrobca: Hana Microelectronics Inc., USA.

Eargo
Naslúchadlo do uší Eargo Max je zvonku takmer nedetekovateľné

Text: Dagmar Murgašová, foto: archív značiek, pixabay.com