Milujete vyžehlené vlasy či sexi vlny? Orava Tenera vám pomôže s oboma účesmi…

188
Orava Tenera

Vlasy sú korunou ženskej krásy. Ak chcete očariť dokonale vyžehlenými vlasmi či sexi vlnami, nemala by vám v kúpeľni chýbať šikovná pomocníčka, s ktorou rady upravujú vlasy aj kaderníčky.

Orava Tenera 2 v 1 je žehlička na vlasy aj pomocníčka pri kreovaní sexi vĺn až kučier. Na úpravu vlasov je vybavená keramickými platňami novej generácie s hladkým, kĺzavým povrchom, čo uľahčuje úpravu a zabraňuje poškodeniu vlasov pri častom používaní. Vyžehlí vám vlasy do hodvábne splývajúceho vodopádu, ak ju však v ruke držíte pod správnym uhlom, vďaka špirálovitému tvaru platní z prameňov vlasov vytvorí aj atraktívny vlnitý účes.

Orava Tenera

Orava Tenera sa po zapnutí rýchlo nahrieva, už do 15 sekúnd je pripravená na použitie a v režime Turbo sa ohreje na maximum už do 2 sekúnd. Rešpektuje individuálnu kvalitu vlasov, preto umožňuje nastaviť teplotu nahriatia platní od 150 do 2300C. Aktuálna teplota sa prehľadne zobrazuje na LED displeji. Pomocníčka na dvojitú úpravu vlasov ergonomicky sadne do ruky, ľahko sa obsluhuje a váži len 300 g, takže ani po úprave hustej hrivy nebudete mať presilené zápästie. Má dlhú elektrickú šnúru s kĺbom otočným o 3600, je vybavená teplotným zámkom a zámkom na uzamknutie pántu čeľustí pre jednoduché skladovanie. Keďže sa ľahko prenáša a výborne slúži na každodenné kreovanie účesov, nezabudnite si ju pribaliť aj do dovolenkovej batožiny.

Orava Tenera

Pomocníčka pre vlasové záležitosti 2 v 1 Orava Tenera môže byť vaša za 24,90 €.

Viac informácií o kvalitných pomocníkoch pre krásu a zdravie aj o elektrospotrebičoch, ktoré vám doma uľahčia prácu, varenie, upratovanie alebo vás zabavia, nájdete na: www.orava.eu.

Text a foto: Orava retail 1, a.s.