Pohodlné oblečenie na každú príležitosť – pánske mikiny

292
Mikina

Mikina je dnes súčasťou nejedného pánskeho šatníka. A nielen jedna. Mikiny patria medzi najobľúbenejší módny prvok (nielen) na bežné nosenie.

Elegantnú mikinu na zips z kvalitného a príjemného materiálu si spolu s rifľami oblečiete do práce, na prechádzku po meste či posedenie s priateľmi. Ste oblečení moderne, pohodlne a pôsobíte mladistvo a sviežo.

Návštevu lesa si bez mikiny nedokážete predstaviť. Keď vám je teplo, zaviažete ju okolo pása a v prípade ochladenia si ju opäť oblečiete. Prestriete ju na zem, pohodlne sa usadíte a pozorujete krásy okolitej prírody. Zateplená mikina s kapucňou vás pred chladom dokonale ochráni.Mikina

Športujete?

Mikinu doma pravdepodobne máte. V posilňovni ju síce vyzlečiete, ale keď docvičíte, oblečiete si ju s pocitom spokojnosti a dobre vykonanej práce. Bežci, cyklisti a turisti tiež rozmýšľajú, v ktorej mikine sa cítia najlepšie, ktorá ich neobmedzuje v pohybe, najlepšie zahreje a dá sa poskladať tak, aby v ruksaku zabrala čo najmenej miesta. Veľa požiadaviek naraz, ale dobrá mikina to zvládne.

Mikina vás dnes reprezentuje.

Mikina presne podľa vašich predstáv

Kráčajte s módou. Neobmedzujte sa. Mikinu si môžete obliecť v každom veku. Výber strihu a farby necháme na vás. Ponuka je pestrá. Jednofarebné mikiny s kapucňou alebo bez, mikiny s potlačou, viacfarebné originálne mikiny alebo mikiny s nápismi. Vyberte si kúsok, ktorý sa vám najviac páči a v ktorom sa cítite najlepšie. Mikiny skombinujete s akýmkoľvek druhom oblečenia a to je ich veľkou výhodou.

Mikina

Módneho guru za ňou nehľadaj

Ešte dám mikinu a idem. Vôbec neviete, koľkokrát ste svoj domov opúšťali s týmito slovami. Mikina vám robí spoločnosť jednoducho všade. Ako relatívne mladý módny prvok sa na výslnie dostala veľmi rýchlo. Nie je výsledkom experimentovania žiadneho módneho návrhára. Mikina s kapucňou vznikla v 30. rokoch minulého storočia a jej úlohou bolo ochrániť zamestnancov tovární pred zimou. Zamestnanci si ju obľúbili natoľko, že tento pohodlný a teplý pracovný odev začali nosiť aj v súkromí a jej popularita začala rýchlo narastať. Vďaka hip-hopu a športovcom sa dostala na televízne obrazovky a doma ju chcel mať doslova každý. Dospelí, aj deti. Mikina vás dnes reprezentuje. Ukážte, ku ktorému štýlu patríte a čo sa vo vás skrýva.

Text a foto: Budchlap.sk