Vianoce ešte stíhate: 3 tipy na originálne darčeky od Gentlejam

651
Gentlejam

O týždeň tu máme Vianoce a vy ešte stále nemáte vyriešené všetky darčeky?

V tom prípade vám dáme tri tipy na darčeky od Gentlejam:

1. Edícia od slovenských špičkových šéfkuchárov

Traja špičkoví šéfkuchári sa spojili aby vytvorili svoj vlastný Gentlejam. Zažite dokonalé chute, ktoré vytvorili známi šéfkuchári Vojto Artz, Milo Pabiš a Vlado Lokšík.

Gentlejam

2. Zvýhodnené sady, pri ktorých ušetríte

V ponuke máme päť rôznych sád, každá jedna je iná ale maju jedno spoločné… zvýhodnenú cenu 🙂 Takže ak chcete spraviť na Vianoce radosť sebe alebo niekomu, o kom viete, že je poriadny labužník, tieto sady by nemali chýbať vo vašom košíku.

Gentlejam

3. Prémiové kašírované kazetky

Chcete darovať nielen gastro ale aj vizuálny zážitok? V tom prípade siahnite po nádherne prepracovaných kašírovaných krabičkách, v ktorých aj jeden či dva produkty vyzerajú dokonalo. Krabičky sú prázdne, stačí si do nich vyskladať produkty podľa vašej chuti.

Gentlejam

POZOR: Ježiška stále stíhate 🙂

Každý deň dostávame otázky, či ešte expedujeme Gentlejam a či objednávky dorazia do Vianoc. ÁNO, expedujeme a stíhate. Pridali sme posily do skladu, takže balíky odchádzajú do 24 hodín od prijatia objednávky. Ak teda chcete stihnúť Vianoce, doručenie do Vianoc garantujeme pri objednávke maximálne do nedele 20.12.2020. Stačí ak si zvolíte dopravu kuriérom a platbu kartou alebo na dobierku.

Gentlejam

Expedovať budeme aj v týždni od 21. decembra ale to vám už zaistiť neviem. Tak šup šup, poponáhľajte sa aby ste si mohli vychutnať Gentlejam Vianoce.

Tex a foto: Gentlejam