Vychutnajte si chvíle oddychu v Tatrách

107
Tatragolf mountain resort

Nepriaznivá pandemická situácia vniesla do bežného života značné obmedzenia.

Pobyt v malebnej prírode však človeku prospieva, a preto ak ešte stále váhate nad zimnou dovolenkou, doprajte si ju bez výčitiek. Za prísnych hygienických opatrení si môžete užiť nezabudnuteľný pobyt v príjemnom prostredí Tatragolf mountain resort.

Tatragolf mountain resort

Nevyhnutné opatrenia v čase pandémie

Moderne vybudovaný resort v Tatranskej Lomnici sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Vysokých Tatier. Je obľúbeným dovolenkovým miestom, keďže je umiestnený blízko golfového ihriska, zjazdoviek či akvaparkov. Vďaka svojej polohe je tiež východiskovým miestom do niekoľkých ďalších národných parkov, ako sú Slovenský raj, Pieniny či Nízke Tatry. Apartmánový resort Tatragolf mountain resort *** sa aj napriek aktuálnej situácii, ktorú skomplikovala pandémia koronavírusu, snaží vyhovieť požiadavkám svojich návštevníkov, aby si mohli užiť ničím nerušený pobyt s ohľadom na ich zdravie a bezpečnosť. Preto prijali nevyhnutné opatrenia, ako je donáška jedla výlučne na izbu či preukázanie sa negatívnym výsledkom testu na Covid-19 po príchode do hotela.

Tatragolf mountain resort

Vhodný pre rodiny s deťmi

Apartmánový hotel s krásnym výhľadom na hrebene Vysokých Tatier je vhodný pre rodiny s deťmi, či väčšie skupiny. Disponuje kapacitou až 1000 lôžok. Jednotlivé 1-, 2-, alebo 3- izbové apartmány ponúkajú hosťom oproti hotelovej izbe dostatok priestoru a súkromia. Sú vybavené kuchynským kútom s chladničkou a TV s plochou obrazovkou. Samozrejmosťou každého apartmánu je tiež balkón, či terasa. Deti sa môžu počas pobytu zabaviť v detskom kútiku a k dispozícii sú aj atrakcie, nachádzajúce sa v exteriéri komplexu. Hostia môžu počas pobytu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, nonstop služby recepcie a tiež súkromné VIP wellness so saunou a vírivkou za príplatok.

Tatragolf mountain resort

Bohaté aktivity

Tatragolf mountain resort je skvelou voľbou pre dovolenkárov, ktorí preferujú aktívny oddych. Milovníci golfu majú v blízkosti hotela k dispozícii známe 27-jamkové golfové ihrisko Black Stork. Okolie hotela je tiež vhodné na turistiku. Zimnú dovolenku si môžete užiť na lyžiach, keďže blízko hotela sú zjazdovky a vleky. Hotel ponúka počas zimného obdobia aj prírodné klzisko, ktoré sa nachádza v jeho areáli.

Tatragolf mountain resort