V srdci prírody

66
Zelená lagúna

Hotel Zelená Lagúna sa nachádza na brehu jednej z najčistejších vodných plôch Slovenska, vodnej nádrže Veľká Domaša.

Výnimočná poloha a jedinečná architektúra hotela očaria harmóniou lákajúcou na oddych. Doprajte si dokonalý relax i nezabudnuteľný zážitok a užite si rodinnú dovolenku, svadbu či oslavu v objatí prírody.

Zelená lagúna
Doprajte si dokonalý relax i nezabudnuteľný zážitok.

Konferencie & rokovania

Hotel Zelená Lagúna ponúka excelentné podmienky aj na biznis. Štýlové priestory vybavené najmodernejšou technikou poskytujú spolu s vynikajúcimi službami personálu ideálne miesto na kongresy, konferencie a rôzne firemné akcie. Spojenie užitočného s príjemným umocňuje prostredie obklopené prírodou. Kongresové priestory majú kapacitu 100 miest a možno ich variabilne premieňať na tri rôzne sektory. Počas firemnej akcie sa diskrétny personál hotela postará o servis na vysokej úrovni. Ponúka bohatý výber občerstvenia počas prestávok na kávu a tiež obed vo forme menu, ktoré je ideálnou voľbou na firemné stretnutia.

Zelená lagúna
Kongresové priestory majú kapacitu 100 miest a možno ich variabilne premieňať na tri rôzne sektory.

Útulnejšiu atmosféru pri pohári kvalitného vína si možno vychutnať vo vinárni s krbom, ktorá je optimálnym miestom pre uzavretú spoločnosť alebo zahraničnú návštevu. K vinárni patrí samostatný salónik s osobitným exteriérovým vstupom. V letných mesiacoch je možné využiť aj terasy, s ktorými je konferečná miestnosť prepojená. Pre rôzne teambuildingové aktivity sú k dispozícii športové ihriská, paddleboardy a palice nordic walking.

Zelená lagúna
Útulnejšiu atmosféru pri pohári kvalitného vína si možno vychutnať vo vinárni s krbom.

Relax pre telo i dušu

Jedinečnú harmóniu prostredia okrem krásnych lesov a čistej vody dopĺňajú aj kvalitné služby. Samozrejmosťou je bohatá ponuka vodného sveta a wellnessu. V najmodernejších saunách (eukalyptová, fínska, infrasauna, rímsky parný kúpeľ), vo vírivkách i v plaveckom bazéne, alebo v posilňovni či na športoviskách načerpáte novú energiu. Harmóniu tela a duše dodajú citlivé ruky masérov, ktorí ponúkajú široké spektrum masáži. Dokonalý relax poskytne slnečná lúka a tepidárium. Okrem bazénov môžete využiť aj súkromnú hotelovú pláž s prírodným kúpaním vo vodnej nádrži Domaša.

Zelená lagúna
Okrem bazénov môžete využiť aj súkromnú hotelovú pláž s prírodným kúpaním vo vodnej nádrži Domaša.

Aj pre najnáročnejších

Pohodlie hostí je v hoteli Zelená Lagúna na prvom mieste. Pocit absolútneho komfortu zabezpečujú štýlové moderné izby i luxusné apartmány. K hotelu patria aj krásne zariadené apartmánové domčeky s krbom. V úsilí poskytnúť návštevníkom dokonalý komfort hotel rozvíja smart komunikáciu a využívanie moderných technológií.

Zelená lagúna
K hotelu patria aj krásne zariadené apartmánové domčeky s krbom.

Novinkou je interaktívna hotelová televízia IPTV otvárajúca možnosti online komunikácie hostí priamo a pohodlne, prostredníctvom diaľkového ovládania z hotelovej izby. Pre zvýšenie komfortu klientov hotel zriadil v decembri 2018 vlastný e-shop, ktorý umožňuje vybrať si pobyt z pohodlia domova. V bohatej ponuke sa medzi najobľúbenejšie zaradil nielen rekreačný wellness pobyt, ale aj romantický s krásnou výzdobou či senior pobyt, ktorý poteší ako darček rodičov od 55 rokov. Ak sa vám nechce čakať na víkend, doprajte si vo dvojici napríklad balíček s názvom Dovolenka počas týždňa, ktorý je cenovo o niečo výhodnejší.

Zelená lagúna
Ak sa vám nechce čakať na víkend, doprajte si vo dvojici napríklad balíček s názvom Dovolenka počas týždňa, ktorý je cenovo o niečo výhodnejší.

Jedlo varené s pokorou a vášňou

Profesionálny tím pod vedením šefkuchára Matúša Kopča denne dokazuje, že dobré jedlo je nielen kulinársky, ale aj estetický zážitok. Renomovaný odborník o jedle hovorí s pokorou, ale aj vášňou zároveň. Pri príprave jedál sa snaží o to, aby sa návšteva reštaurácie premenila na skutočný zážitok s pridanou hodnotou. K tomu patrí kvalitné jedlo, príjemné prostredie i profesionálna obsluha. Jeho obľúbenou kuchyňou je malajzijská a okrem tradičných surovín využíva napríklad semiačka a klíčky, ktoré sa stali hitom moderného kulinástva a výživy. Ponuku jedál každý mesiac spestruje aj špeciálnym menu, ako napríklad thajským, divinovým či valentínskym.

Zelená lagúna
Profesionálny tím pod vedením šefkuchára Matúša Kopča denne dokazuje, že dobré jedlo je nielen kulinársky, ale aj estetický zážitok.