Vyhnite sa faux-pas!

216
Velo

U(s)pokojenie aj pod rúškom, na mítingu či v aute

Keď vás dostihne nikotínové nutkanie, nemusíte siahať po klasickej cigarete. Bez otravného dymu a nepríjemného zápachu nájdete uspokojenie aj vtedy a tam, kde sa to považuje za faux-pas.

VeloLebo British American Tobacco vie, že zbaviť sa nikotínových túžob je ťažké a tie vás môžu dobehnúť aj keď sa to vôbec nehodí – počas dlhej cesty autom, v lietadle, uprostred mítingu, na párty, alebo keď musíte mať rúško. Aj na slovenskom trhu je už k dispozícii moderná alternatíva pre všetkých dospelých užívateľov nikotínových produktov – nikotínové vrecúška VELO bez obsahu tabaku a s potenciálne nižším zdravotným rizikom. V prípade potreby si vrecúško vložíte pod peru a nikotín sa postupne uvoľní do tela cez sliznicu ústnej dutiny. Uspokojenie tak dosiahnete aj bez toho, že by ste obťažovali svoje okolie. V ponuke je až sedem VELO variantov, výber príchute a intenzity je len na vás.

V osviežujúcich mentolových príchutiach, ale aj s intenzívnou ovocnou chuťou ich nájdete v trafikách, na čerpacích staniciach a v obchodoch s tabakovými výrobkami, OC: 4,90 €.

Velo

Sú určené výlučne pre dospelých užívateľov nikotínových produktov.

Viac na: Facebook VELO CZ