Krédom je kvalita a profesionalita

345
Suzuki

Značka Suzuki je povestná tým, že v jej portfóliu sa nachádza rad moderných vozidiel vystrojených špičkovými technológiami.

Stojíme na pomyselnom prahu jedného z reprezentantov tohto významného japonského výrobcu. Je ním autorizovaný predajca vozidiel značky Suzuki – spoločnosť ACK AUTO, s. r. o. so sídlom v Prešove. Využívame príležitosť na to, aby sme absolvovali krátku exkurziu, ktorá nás zavedie do jej života. Pán Rastislav Pavuk, vedúci predaja tejto spoločnosti, nám povedal: „Naša spoločnosť ACK AUTO ponúka zákazníkom autorizovaný predaj a servis vozidiel značky Suzuki od roku 2005. Počas tohto obdobia sme získali viac ako 3000 spokojných zákazníkov, vďaka čomu sa nám podarilo získať stabilnú pozíciu na trhu.“

Suzuki
Počas tohto obdobia získali viac ako 3000 spokojných zákazníkov.

Základný kameň

Značka Suzuki sa za roky pôsobenia na slovenskom trhu stala synonymom kvality, efektivity prevádzky vozidiel a ponuky špičkových predajných i servisných služieb. Spoločnosť ACK AUTO potvrdzuje túto filozofiu v plnom rozsahu – profesionalitou svojich zamestnancov, ktorí svojim zákazníkom vedia poskytnúť rady, odporúčania, prípadne usmernenie pri nákupe vozidiel. A je z čoho vyberať – od najmenšieho automobilu Ignis cez modely Swift a Vitara až po SX-4 S-CROSS. Zdobí ich visačka Hybrid, čo potvrdzuje, že príslovečne známa úspornosť pohonných jednotiek dostala u tohto producenta nový rozmer. Ak sa k tomu pridajú výborne jazdiace podvozky a pri jednotlivých modeloch možnosť výberu pohonu všetkých kolies, zákazník dostáva už spomenutú komplexnú kvalitu, z ktorej pramení jeho spokojnosť. To sú najpresvedčivejšie dôvody na návštevu showroomu spoločnosti ACK AUTO. Pri nadobúdaní nového vozidla si možno zvoliť formu financovania v rámci lízingu alebo úveru.

Suzuki
Značka Suzuki sa za roky pôsobenia na slovenskom trhu stala synonymom kvality, efektivity prevádzky vozidiel a ponuky špičkových predajných i servisných služieb.

Kúpou sa nič nekončí

Rastislav Pavuk, vedúci predaja spoločnosti ACK AUTO, s. r. o. pripomína: „V našich novo zrekonštruovaných priestoroch zabezpečujeme nielen predaj nových hybridných vozidiel značky Suzuki, ale aj ich kvalitný záručný a pozáručný servis, pravidelné servisné prehliadky, profesionálne klampiarske a lakovnícke práce, výmenu autoskiel, opravy a čistenie klimatizácií, predaj aj montáž originálneho príslušenstva Suzuki, ako aj širokú škálu doplnkov.“ Z týchto slov vyplýva, že profesionálny servisný tím vie vozidlu ponúknuť perfektnú starostlivosť počas celej životnosti. Na záver možno teda v súhrne zopakovať, že za stabilnou pozíciou spoločnosti ACK AUTO na trhu stojí kvalita predaja i servisných služieb, ako aj rôzne ponuky vychádzajúce v ústrety zákazníkom.

Suzuki
Značka Suzuki je povestná tým, že v jej portfóliu sa nachádza rad moderných vozidiel vystrojených špičkovými technológiami.

Text: redakčný článok, foto: ACK AUTO