Staviame na kvalitu domácich výrobcov

85
Gold Plus

Spoločnosť Gold-Plus Company, s. r. o. pôsobí na trhu od roku 2010 s cieľom ponúknuť svojim zákazníkom kvalitné potraviny v dostupných cenách.

Vďaka získanému IFS certifikátu vydávaného celosvetovo preferovanou audítorskou a certifikačnou spoločnosťou SGS sa naša spoločnosť môže preukázať vysokým štandardom a kvalitou poskytovaných služieb pri dodávke potravín.

Gold PlusV roku 2017 sme získali Pečať bonity za ekonomické výsledky. Pečať bonity za rok 2017 získalo na Slovensku 2,42 % zo 780 633 hodnotených komerčných subjektov slovenskej ekonomiky. Naša spoločnosť bola aj v roku 2018 vyhodnotená Národným informačným strediskom Slovenskej republiky ako Bonitný podnik na základe výsledku hodnotenia predikčnej metódy finančnej analýzy – modelu zameraného na bonitu podnikov podnikajúcich na území Slovenskej republiky.

Sme spoločnosť, ktorej záujmom je nielen udržovať, ale aj ďalej rozvíjať dobré meno spoločnosti na slovenskom trhu a v zahraničí. Snažíme sa neustále zlepšovať systém predaja a distribúcie, aby sme napĺňali naše predsavzatie byť spoľahlivým a stabilným obchodným partnerom. Výsledkom nášho doterajšieho úsilia a zároveň motiváciou pre ďalšie obdobie je dlhodobá spolupráca s významnými maloobchodnými a veľkoobchodnými odberateľmi hlavne na Slovensku a v Českej republike.

Čo ponúkame?

Medzi základné produkty, ktoré naša spoločnosť dodáva svojim zákazníkom, patrí slnečnicový olej. V roku 2010 sme začali dodávať slnečnicový olej pod značkou Gold plus. V roku 2011 naša spoločnosť prevzala distribúciu slnečnicového oleja pod značkou Sunol a Golden oil.

Gold PlusPonuku tovarov pravidelne upravujeme podľa požiadaviek našich zákazníkov, v roku 2013 sme ako jedni z prvých ponúkli dnes zákazníkmi tak vyhľadávanú špaldovú a ražnú múku, ako aj chlebové zmesi s kvasnicami pre domáce pekárne chleba v praktickom maloobchodnom balení. Jednou z posledných požiadaviek, ktorú sme v krátkom čase dokázali úspešne zrealizovať, je dodávka strúhanky z pečiva s obsahom pšeničnej múky bez obsahu ďalších prímesí, ktorú dodávame v maloobchodných a veľkoobchodných baleniach pod značkou Gold plus, ako aj v privátnych obaloch našich odberateľov. V našej ponuke nájdete Ovsené vločky výberové 400 g a Jačmenné krúpy 500 g, ktoré nakupujeme výhradne od slovenských dodávateľov.

Novinky

Gold PlusNovinkou v ponuke, ktorú postupne uvádzame na trh, je kategória „olejniny“. V tejto kategórii výrobkov ponúkame slnečnicové a tekvicové semená dopestované a spracované na Slovensku. Tieto položky dodávame vo vysokej kvalite, keďže celý proces spracovania a výroby prebieha v našej fabrike pri dodržaní prísnych kvalitatívnych požiadaviek, ktoré kontrolujeme počas celého procesu spracovania a výroby.

Nákupom surovín na ďalšie spracovanie od slovenských dodávateľov podporujeme nielen našich farmárov alebo zamestnancov v našich a partnerských výrobných spoločnostiach, ale zároveň znižujeme závislosť od zahraničných dodávateľov.

Viac informácií o našej spoločnosti, ako aj ponuke výrobkov nájdete na web stránke www.goldplus.sk.