Oslovujeme diverzitou

59
Barron

Francúzske slovo très chic znamená „very stylish” (veľmi štýlové) a práve v tomto duchu sa nesie BARRON. Je to prepojenie sveta módy, luxusu a rozvoja kariérneho rastu modelov, za ktorým stojí tím top agentov, fotografov a scoutov z Európy aj Ázie.

Barron Medzinárodná modelingová agentúra BARRON so sídlom v Bratislave, Prahe a Kyjeve zastupuje v súčasnosti modelky z celého sveta. S rozvojom spoločnosti sa otvára diskusia o otázkach rozmanitosti, diverzity a inklúzie, na ktorú BARRON reagovala ako prvá v Strednej Európe. Tím agentúry verí, že ak má modeling osloviť spoločnosť a reprezentovať ju, musí byť rôznorodý vo všetkých aspektoch. Cieľom agentúry je podpora inklúzie a diverzity takým spôsobom, aby reprezentovala všetky tváre našej generácie. Kombináciou dlhoročných skúseností z medzinárodného modelingu a systematického riadenia zameraného na detaily sa vytvára jedinečná stratégia pre kariérny rast a osobnostný rozvoj každej modelky. Zakladatelia agentúry sa obklopili tímom odhodlaným predefinovať krásu a posúvať hranice kreativity.

Peter Kucharčík
PETER KUCHARČÍK

Peter Kucharčík kombináciou dlhodobej praxe v medzinárodnom pánskom ako aj dámskom modelingu a exkluzívneho zastupovania topmodela Dávida Trulíka sprostredkuje jedinečné poznatky získané zo sveta umenia, módy a fashion designu, čo sa odráža práve v kreatívnom duchu agentúry a príprave modeliek par excellence. Nezameniteľný profil riadenia dotvára Eliška Ciria so svojimi dlhoročnými skúsenosťami z oblasti medzinárodného práva, plánovania stratégií v medzinárodnom krízovom manažmente a riadenia nadácie v Indiou okupovanom Kašmíre. V rámci talent manažmentu spolupracuje s najlepšími horolezcami na svete v spolupráci s NatGeo a Al Jazeera. BARRON je skutočnou enigmou vo svete modelingových agentúr, ktorá spája rôznorodé a vysoko odborné skúsenosti členov tímu s progresívnym prístupom, ktorý je originálny práve pre svet fashion biznisu.

ANAÏS STAVSKAYA

Ako hodnotíš svoje pôsobenie v BARRON?

BARRON je mojou agentúrou už niekoľko rokov a za ten čas som mala možnosť precestovať celý svet, spoznať mnoho úžasných ľudí a kultúr. BARRON vedie tím agentov, ktorých si nesmierne vážim, sú pre mňa moja druhá rodina, na ktorú sa môžem vždy spoľahnúť. Precestovala som Paríž, Miláno, Peking a Singapur a práve vďaka mojim agentom to bola skvelá skúsenosť, pričom ma pripravili naozaj na všetko – od fotení po mítingy s klientmi.

Anais
ANAÏS STAVSKAYA

Aký prínos ma agentúra pre tvoj osobný rast?

Vo všetkom mám svoj systém, ktorý ma naučili v agentúre, preto som vždy pripravená, čo už aplikujem aj vo svojom osobnom živote. Najväčším prínosom je starostlivosť nielen o svoj zovňajšok, ale predovšetkým o psychiku a profesionálne zdokonaľovanie sa, pretože to je to ozajstné zrkadlo osobnosti.

Čo máš na sebe najradšej?

Mám na sebe rada všetko! Asi aj za to môžem poďakovať mojim agentom. (Smiech.) Sami so sebou trávime najviac času a to najmenej, čo môžeme urobiť, je byť k sebe láskavý a vedieť sa pochváliť.

JULIE KRÍŽKOVÁ

Ako hodnotíš svoje pôsobenie v BARRON?

S agenturou BARRON models jsem podepsala smlouvu teprve nedávno. Do té doby jsem o modelingu vůbec nepřemýšlela. Přesvědčili mě, že to pro mě může být zajímavá zkušenost do života. Tak jsem to zkusila. Je mi sympatický jejich individuální přístup k modelům, prostředí, ve kterém agentura pracuje a lidé, kteří ji vedou.

Julie
JULIE KRÍŽKOVÁ

Aký prínos ma agentúra pre tvoj osobný rast?

Díky modelingu jsem se začala přirozeně více zajímat o svůj vzhled, který jsem do té doby moc neřešila. V karanténě jsem se ve volném čase učila vařit zdravá jídla a snažila se zůstat aktivní. Teď mě oboje hodně baví a myslím, že to prospívá jak mému fyzickému, tak i psychickému zdraví.

Čo máš na sebe najradšej?

Ráda se učím novým věcem a líbí se mi na sobě, že jsem cílevědomá a dokážu ve věcech vytrvat. A co se týká mého vzhledu, líbí se mi moje oči a výrazně obočí.

EVELYN VÁMOŠ

Ako hodnotíš svoje pôsobenie v BARRON?

Moje pôsobenie v modelingovej agentúre BARRON vnímam skvele. Po tom, ako ma oslovil scout, som bola plná pocitov a neskutočne som sa tešila, pretože modeling bol mojím snom odkedy som bola malá. V agentúre mi dali priestor na rozvoj, a tak si ten sen splniť.

Evelyn
EVELYN VÁMOŠ

Aký prínos ma agentúra pre tvoj osobný rast?

Naučila som sa predovšetkým sebavedomému vystupovaniu a verím si oveľa viac v situáciách, v ktorých som bola predtým v strese, pretože príprava vopred je základ úspechu pre mnoho situácií v živote.

Čo máš na sebe najradšej?

Mám na sebe najradšej priebojnosť, to, že idem za svojím cieľom a robím všetko preto, aby som bola stále lepšia. Mám sa rada taká, aká som, a môžem za to poďakovať najmä výchove maminy s ocinom a super prístupu v mojej agentúre.

Text: Milan Štefan, foto: www.barron.sk