Luxusné novinky pre ženy

231
Novinky

Omladzujúce nanočastice zlata

Omladzujúce sérum Anti-Aging Serum španielskej lekárskej kozmetiky ENDOR® obsahuje nanočastice zlata, ktoré sú obalené oligomérmi kyseliny hyalurónovej. Tie navyšujú vlastnú prirodzenú produkciu troch najdôležitejších látok pre mladistvý vzhľad – kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu. Okrem toho obsahuje extrakt z pšeničných klíčkov, hydroxyprolisilane, tokoferol acetát (vitamín E), extrakt zo sóje, komplex heteropolysacharidov a rastlinných peptidov. Všetky účinné látky pôsobia na pokožku ako elixír mladosti – jemné ryhy a vrásky miznú a pokožka opäť získava pevnosť a pružnosť. Je rozjasnená, hydratovaná a spevnená. Sérum má nemastné zloženie, rýchlo sa vstrebáva a používa sa ráno a večer na vyčistenú pleť. Kúpite na www.medaprex.sk.

Novinky
Omladzujúce sérum Anti-Aging Serum španielskej lekárskej kozmetiky ENDOR®

Starostlivosť o telo inšpirovaná Indonéziou!

Objavte dvere k vašim najhlbším zmyslom s najnovšou telovou starostlivosťou od Sothys inšpirovanú zdedenými indonézskymi rituálmi. Nechajte sa zlákať aromatickým sprchovým olejom v unikátnom zložení a textúre, ktorého hlavnou úlohou je zabezpečiť komfort pokožky. Pílingový telový vosk s voskovou textúrou je zase obohatený o prírodné pílingové granuly a zanecháva pokožku jemnú a prevoňanú. Aromatický sprej je špeciálne vyvinutý pre použitie na telo, vlasy a bielizeň. Táto línia je vďaka svojej omamnej a čistej vôni vhodná ako pre dámy, tak aj pre pánov. Viac na www.sothys.sk

Novinky
Objavte dvere k vašim najhlbším zmyslom s najnovšou telovou starostlivosťou od Sothys inšpirovanú zdedenými indonézskymi rituálmi.

Amber & Oud – Vzácna. Zmyselná. Odvážna.

Okúzľujúce spojenie jednej z najvzácnejších a najdrahších ingrediencií parfumérskeho arzenálu – agarového dreva s teplými tónmi baltického jantáru, ušľachtilého brazílskeho ružového dreva a tonky. Obdivuhodná vôňa pretkaná lahodnou vanilkou, vetiverom a archangelikou. Nadnesená sexy kardamomom, kvapkou myrrhy a sečuánskym korením. Akcentujte svoju zmyselnosť a zanechajte trvalý dojem s Amber & Oud od LUMINIA. Viac na www.luminia.com

Novinky
Akcentujte svoju zmyselnosť a zanechajte trvalý dojem s Amber & Oud od LUMINIA.

Difuzéry EDG – vôňa, ktorá lahodí každému oku

Neobyčajné a elegantné doplnky od značky EDG sú vhodné ako vianočný darček alebo dokonalý detail k vašej vianočnej výzdobe. Nadčasové difuzéry, sviečky a parfémy dodajú priestoru nielen dokonalú vôňu, ale aj vzhľad. Nechajte sa inšpirovať a navštívte ktorúkoľvek z predajní kvetinárstiev RHAPIS Aupark, Eurovea, Central, Avion alebo Bory.

Novinky
Neobyčajné a elegantné doplnky od značky EDG sú vhodné ako vianočný darček alebo dokonalý detail k vašej vianočnej výzdobe.