Farebná maskara ovládne toto leto

208
Maskara

Leto hrá výraznými farbami a pri líčení to platí dvojnásobne. Rozžiarte svoj pohľad a namiesto pestrých očných tieňov siahnite počas horúčav po farebnej maskare. Ak zvolíte jej vode odolnú verziu, tak si ju môžete na očiach užívať aj počas pobytu pri vode.

Široká paleta odtieňov

Extravagantné očné tiene a linky sú túto sezónu out a späť sa vracajú farebné maskary, vďaka ktorým bude váš pohľad priam neprehliadnuteľný. Vyberať môžete zo širokej palety farieb a báť sa nemusíte ani výraznejších farieb, ako sú žltá, ružová, či modrá. Horúcim favoritom sa však toto leto stáva podmorská zelená, ktorá na očiach pôsobí doslova magicky. Pri výbere špirály sa môžete (ale nemusíte) riadiť farbou svojej dúhovky. Je len na vás, aký odtieň zvolíte. Pri letnom líčení sa totiž fantázii medze skutočne nekladú.

Maskara

MaskaraMake-up je hra

Kto povedal, že mihalnice musia mať len jeden odtieň? Svetoznámy make-up artisti prisahajú na farebné riasy a ponúkajú nespočetné množstvo možností, ako si ich nalíčiť. Ak si netrúfate na výraznú farbu po celej dĺžke mihalníc, nalíčte ich klasickou čiernou a končeky len jemne nafarbite výraznejšou farbou. Extravagantnejšie typy žien však môžu nalíčiť určitú časť mihalníc napríklad zelenou farbou, ďalšiu žltou a ďalšiu ružovou farbou. Takéto netradičné líčenie bude určite pútať pozornosť. Ak chcete čiernu zameniť za inú farbu a netrúfate si na výrazné farebné kombinácie, siahnite po hnedej. Oživí vaše každodenné líčenie a zároveň pôsobí inak, ako klasická čierna.

MaskaraPostačí len špirála

Aj pri líčení očí farebnými špirálami platia určité pravidlá. Ak sa rozhodnete pre farebnú špirálu v pestrom odtieni, voľte už len jemné očné tiene. Najlepšie však urobíte, ak sa očným tieňom, či ďalším líčidlám očných viečok úplne vyhnete. Farebná špirála je totiž sama o sebe výrazným prvkom. Ak sa však nechcete vzdať očnej linky, voľte len jemnú linku v čiernej, poprípade hnedej farbe.

Text: Michaela Miňová, foto: unsplash.com, pexels.com