Umenie darovať v ďalšej prevádzke Rhapis víta Bratislavu

147
Rhapis

Bratislava sa rozrástla o ďalšiu prevádzku unikátnych kvetinárstiev Rhapis. Ľuďom tak prinesie ďalší dôvod obdarovať tých, ktorí sú pre nich najdôležitejší.

Bratislava rastie zo dňa na deň. Nie je tomu inak ani v prípade nového nákupného centra Nivy, ktoré sľubuje veľký nákupný zážitok vďaka širokej ponuke prevádzok a unikátnemu mestskému novodobému dizajnu.

Rhapis

V srdci nového nákupného centra vyrástla aj nová prevádzka prestížnych kvetinárstiev Rhapis, ktoré už niekoľko rokov prinášajú Bratislavčanom krásu a vôňu do ich domovov.

Novodobý vzhľad nákupného centra je jasným znamením, že nová prevádzka Rhapis ani po dizajnovej stránke nebude zaostávať. O celkovú prémiovú architektúru predajne sa postaral renomovaný architekt Michal Bryndza, ktorý je známy svojím pokrokovým myslením a zmyslom pre detail.

Rhapis V novej voňavej prevádzke sa môžete tešiť na vždy čerstvé rezané kvety, unikátne dizajnové prvky do vášho interiéru, ale aj doplnky, ktoré svojou vôňou vnesú do vášho bytu či domu tú správnu atmosféru.

Stretnete sa tu s tímom profesionálov, ktorí vám vždy dobre poradia, pokiaľ počúvnete umenie darovať a rozhodnete sa vykúzliť úsmev na perách svojim blízkym.

Už iba zavrieť oči, vkročiť a zhlboka sa nadýchnuť vôní, ktoré vám zaručene zlepšia deň.