Keď sú za pocitom bezpečia kvalitné služby

87
PATROL SLOVAKIA

Bezpečnosť na prvom mieste. Žiadne klišé, ale faktor úspechu. Do jedného spojila tieto dva pojmy inovatívna súkromná bezpečnostná služba. S ich službami efektívne technicky zabezpečíte ochranu objektu, ale môžete mať aj kartu s inovatívnou ochranou údajov.

Slovenská súkromná bezpečnostná spoločnosť PATROL SLOVAKIA, s. r. o. neustále pracuje na svojom úspechu, ktorým je v prvom rade ochrana a bezpečnosť klienta. Bezpečie a súkromie sú alfou a omegou všetkých služieb, ktoré poskytuje.

PATROL SLOVAKIA

Mário Púš, konateľ spoločnosti: „Všetko je o ľudskosti a dohodách, a to aj v týchto ťažkých časoch. Produkty renomovanej certifikovanej spoločnosti, na ktorých sme roky pracovali, ponúkame dnes aj slovenskému a českému trhu. Chránime klientovu bezpečnosť, ale aj bezpečnosť jeho majetku. Vieme zaručiť fyzické stráženie i osobnú ochranu.“

Pred pár rokmi sa vďaka spolupráci s Veľkou Britániou stali exkluzívnym dodávateľom kariet s ochranou RFID. PS karty sa tak dostali do povedomia klientov u nás aj v susedných krajinách. Inteligentný systém monitorovacieho strediska zaujal švédsku spoločnosť. No a skúsenosti majú aj s rakúskym prostredím.

PATROL SLOVAKIA

„Začali sme pracovať na strážení inteligentnými prostriedkami a s možnosťami vytvorenými pre klienta doslova na kľúč. Najskôr sa zoznámime so zabehnutým systémom klienta. Zistíme, ako to u neho funguje. Dochádzanie zamestnancov, osobná, nákladná doprava a podobne. Podľa osobitých požiadaviek vypracujeme bezpečnostný plán. Najdlhším obdobím, kedy sa klientovi vrátili náklady na nami realizovanej optimalizácii systému, bol jeden rok.“

PATROL SLOVAKIA

Za akúkoľvek službu, produkt hovorí autentická skúsenosť. Púš ju spomína v súvislosti s optimalizáciou strážnej služby. Tvrdí, že v budúcnosti strážnici v noci a cez sviatky nebudú. Počas dňa len tam, kde je takpovediac „väčší život“. Strážna služba o dvoch osobách bola zefektívnená na jedného bezpečnostného pracovníka počas týždňa, a to iba cez deň, na niektorých objektoch úplne absentuje. Počas nočných služieb, sviatkov a víkendov bolo vpúšťanie kamiónov riešené elektronickou bránou prepojenou na monitorovacie stredisko. Brána sa otvára na diaľku, cez heslo, ktoré pozná len poverený zamestnanec. V tomto prípade kamionista, ktorého monitoruje opäť dispečing cez kamerové systémy. Diaľkovo bránu otvoríte však aj hasičom či policajtom v prípade nutného poplachu. „Dochádzkový systém máme prepojený na Cloud. V prípade požiaru tak vieme, koľko ľudí a kde sa nachádza v určitom areáli. Na diaľku je možné zapínať a vypínať svetlá, zatvárať a otvárať brány, rampy.“ V prípade výpadku elektriny príde informácia a ihneď vedia informovať i klienta. Vidia, akú majú teplotu chladničky, mrazničky – čo je dôležité pre gastro sektor, lekárne a podobne.

PATROL SLOVAKIA

Cenným nástrojom na dozor na diaľku je inteligentný video pult CCTV. Sledovanie objektu prostredníctvom kamier vie šetriť čas aj financie. Diaľkový dozor je prepojený na pult centrálnej ochrany (PCO) aj na požiarnu EPS a SHZ či generálny dispečing. Ten vysiela profesionálnu výjazdovú jednotku PATROL SLOVAKIA. „Začali sme spoluprácu s inými SBS službami, ktoré si na naše stredisko pripoja objekty a my ich riešime. Posielame ich zásahové jednotky na výjazd.“

Púš doplnil, že aktívna je aj spolupráca s IT firmami a podieľanie sa na tvorbe umelej inteligencie. Týka sa prepájania jednotlivých systémov, spoločného zdieľania informácií o najnovších vychytávkach.

PATROL SLOVAKIA

PATROL SLOVAKIA vďaka širokej škále bezpečnostných služieb je (čo sa bezpečnosti a ochrany súkromia týka) vhodnou voľbou pre organizácie, ako aj domácnosti. Nové bezpečnostné produkty z ich portfólia sú určené pre každodenné použitie kohokoľvek z nás.

Heslo PATROL SLOVAKIA, s. r. o.: IN HOC SIGNO VINCES – V TOMTO ZNAMENÍ ZVÍŤAZÍŠ