Letný hit pre ženy do dovolenkovej batožiny – opaľovačky BTWS

197
BTWS

Sexi plavky, s ktorými si užijete zábavu v lete aj počas menštruácie

Aj vy sa už tešíte na letnú dovolenku? Opaľovanie na pláži, šantenie na paddleboarde, jazdu na surfe, člnkovanie s priateľmi, alebo len tak si zahrať s partiou plážový volejbal – to sú letné radovánky, ktorých sa už teraz nevieme dočkať.

BTWS

Stačí však, aby sa dostavili najháklivejšie dni ženského cyklu, teda menštruácia, –  a je po radosti! Vtedy by sme najradšej ostali doma, alebo na hotelovej izbe. Každá žena sa obáva trápneho zašpinenia, indiskrétne krvácanie a plážová pohoda jednoducho nejdú dokopy. Tak to bolo doteraz, keď ženy odmietli ísť k vode, alebo – ak sa tam predsa len vybrali -, neobliekali si plavky, ostali radšej zahalené v plážových tunikách a nenápadne si chodili na toalety meniť menštruačné pomôcky.

BTWSTieto časy však s príchodom opaľovačiek BTWS skončili! Keď ich vyskúšate, na tampóny, vložky, menštruačné kalíšky si už ani nespomeniete a bez ostychu sa budete naplno venovať letným radovánkam pri vode, ktoré si už ani počas svojich najchúlostivejších dní nemusíte odopierať.

BTWSSebaisto a slobodne – v opaľovačkách BTWS

Iste ste už počuli o menštruačných nohavičkách. A teraz si predstavte, že by vyzerali sexi, boli by ušité z najmodernejšieho hi-tech materiálu a perfektne by sedeli na opálenom ženskom tele.  Menštruačné nohavičky, ktoré ženy nosia pod oblečením, by sa zmenili na plavky – opaľovačky! Také, čo priťahujú zrak ostatných na pláži a zároveň ženu dokonale chránia. Reč je o tohtoročnom hite na pláž i k bazénu, ktoré si obľúbilo už veľa žien. Opaľovačky BTWS (by the way slovenské) sú šik, super sa nosia a umožňujú ženám nevzdať sa svojich obľúbených letných aktivít ani počas menštruácie.

BTWS

Majú totiž všitú extra savú superabsorpčnú vrstvu s hrúbkou len 2 mm, ktorá v sebe akumuluje výnimočné schopnosti najmodernejších technológií v textilnom priemysle. Sú príjemné na dotyk, nešuštia ani nijako neprekážajú a dokonale tesnia aj na švoch. Sú antibakteriálne a maximálne diskrétne. Túto eko náhradu tampónov a vložiek môžete opakovanie prať so životnosťou až 200 pracích cyklov. Až 12 hodín udržia ženu v suchu, čo ocenia ženy bez ohľadu na vek – mladé slečny, sexi tridsiatničky, ženy po štyridsiatke aj mamičky počas šestonedelia. Vďaka opaľovačkám si môžu ženy naplno užívať leto aj vtedy, keď sa cítia najzraniteľnejšie.

BTWS

Opaľovačky majú nasiakavosť až 15 ml (objem 3 tampónov), sú vyrobené na Slovensku a dajú sa kombinovať s rôznymi hornými dielmi plaviek. Na výber sú viaceré strihy – klasické čierne, s mašľou na zaväzovanie, s vyšším pásom, ale aj s hravým farebným vzorom v klasickom strihu či ako sexi bikiny. Môžu byť vaše za 45,50 €. www.btws.sk

Text a foto: btws