Tričkové šaty, ktoré si zamilujete!

155
Šaty

Sú jednoduché, neskutočne pohodlné a stávajú sa horúcim trendom tohto leta. Tričkové šaty sú skvelou voľbou pre ženy, ktoré nechcú ráno pred šatníkom rozmýšľať, čo si zajtra oblečú. Basic kúsok, akým sú tričkové šaty, si jednoducho zamilujete!

ŠatyAk sa počas horúcich letných dní neviete vzdať tričiek, vyskúšajte túto sezónu efektné tričkové šaty. Okrem toho, že už nemusíte rozmýšľať, aký spodný diel odevu zvoliť, tričkové šaty sú pohodlným kúskom počas celého dňa.

Farebné varianty

Tričkové šaty nájdete v rôznych farebných prevedeniach – od sýtej žltej až po tlmenú purpurovú farbu. Klasikou ostávajú šaty v tradičnej čiernej i bielej farbe. Letu však bude patriť výrazná zelená, cyklámenová a nebeská modrá farba. Tričkové šaty môžete do práce skombinovať s oversize sakom a podpätkami. Večer vymeňte podpätky za tenisky a zvoľte ku tričkovým šatám štýlovú rifľovú bundu. Budete vyzerať neodolateľne a šik!

Hravé potlače

Jednofarebné tričkové šaty sú top kúskom leta, no ak vás omrzí ich jednoliatosť, môžete siahnuť po výraznejšom kúsku. Takéto šaty totiž nájdete v rôznych farebných prevedeniach, ale aj s rôznymi potlačami. In sú stále florálne motívy, ale aj animálne vzory či klasika v podobe pásikov a bodiek. Pásikavé šaty vám dodajú letný feeling, dolaďte k nim už len klobúk a sandále.

ŠatyDôraz na detaily

Kto hovorí, že tričkové šaty sú len obyčajným basic kúskom? Ak ich viete skombinovať s nápaditými doplnkami, akými sú topánky či kabelka, vytvoríte šmrncovný outfit nielen na bežné nosenie. V obchodoch nájdete tričkové šaty s rôznymi rafinovanými detailmi, ako sú asymetrické strihy, odhalený chrbát či rôzne prestrihy šiat po bokoch.

Dbajte na materiál

Tričkové šaty sú pohodlným basic kúskom, ktorý môžete mať na sebe aj počas celého dňa. Preto je dôležité, aby ste pri výbere šiat dbali na materiál, z akého sú vyrobené. Vyhnite sa syntetickým a nepriedušným materiálom, v ktorých sa počas letných dní ľahko zapotíte. Určite stavte na bavlnu či ľan, ktoré sú príjemné k pokožke a ľahko odvádzajú pot.

Šaty

Text: Michaela Miňová, foto: pixabay.com, unsplash.com, pexels.com