Objemné svetre ako horúci trend tejto jesene

163
Sveter

S príchodom chladných jesenných dní meníme aj svoj šatník. Tenké priehľadné materiály postupne nahrádzajú hrejivé pleteniny. Trendom jesene sa stávajú mohutné svetre, ktoré sú pohodlným kúskom do bežných dní.

Pohodlie nadovšetko

Úplet je materiál, ktorý skvelo zahreje nielen počas zimy, ale aj jesene. Pletené kúsky sú obľúbené najmä vďaka svojej pohodlnosti. Túto sezónu sa budú nosiť najmä v maxi dĺžke a oversize strihu. Čím objemnejší sveter zvolíte, tým lepšie. Pleteniny skvelo oživia každý casual outfit. Kombinujte ich s boyfriend džínsami, bielou košeľou a mokasínami. Pre elegantnejší vzhľad zvoľte ku pletenému svetru nohavice cigaretového strihu a blúzku s výrazným riasením.

Sveter

Pestrá paleta farieb

Objemné svetre sú skvelou voľbou do sychravého jesenného počasia. Ak si chcete pochmúrne dni rozžiariť, zvoľte sveter v pestrých farbách. Zelená, oranžová či červená sú typickými jesennými farbami, ktoré nikdy neomrzia. Nič nepokazíte ani nude odtieňmi – krémová, karamelová či staroružová.

Sveter

Výrazné logo

Oversize svetre s výrazným logom a véčkovým výstrihom sa vracajú do ulíc aj túto jeseň. Čím väčšie logo na pleteninách zvolíte, tým lepšie. Logá známych značiek sa túto sezónu ukazujú na svetroch vo veľkom! Mnohokrát sú takéto pulóvre doplnené o neprehliadnuteľné gombíky či výrazné lemovanie na rukávoch i výstrihu. Pod takýto sveter zvoľte obyčajnú bielu košeľu a trendy casual outfit je na svete.

Sveter

Balónové rukávy

Nadýchané rukávy boli obľúbeným prvkom na oblečení počas tohto leta. Tento trend neodchádza, ale ostáva tu aj počas jesene. Aplikovaný bude nielen na blúzkach a trenčkotoch, ale tiež na príjemných pleteninách. Balónové rukávy dodávajú svetrom elegantnejší nádych, a tak si ich môžete obliecť nielen do práce, ale aj na romantickú večeru.

Text: Michaela Miňová, foto: unsplash.com