Výnimočná dovolenka plná luxusu so Scenic Cruises

155
scenic cruises

P

redstavte si plavbu po majestátnych riekach Európy, kde sa každá vaša túžba stáva skutočnosťou. Zabudnite na bežné dovolenky. Ak hľadáte dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať, ste na správnom mieste. Scenic Cruises prinášajú dobrodružstvo spojené s luxusom.

So Scenic je každý detail premyslený do posledného detailu tak, aby vaša cesta bola nezabudnuteľná. Lode Scenic Space-Ship a posádka svetovej triedy sú pripravené poskytnúť vám absolútny komfort a nesmierny luxus. Zažijete all-inclusive riečne plavby, exkluzívne výlety a predĺžené pobyty, ktoré vás zavedú do srdca európskych pokladov.

Viac než len all-inclusive

So Scenic máte všetko zabezpečené. Predstavte si luxusný apartmán, služby komorníka, gurmánske jedlá a prémiové nápoje na dosah ruky a k dispozícii po celý deň. Zábavné aktivity, hudba i tanečné večery – aj to zažijete so Scenic Cruises. Každý okamih je výnimočný s neobmedzeným Wi-Fi, transfermi a tringeltmi v cene. Bez stresu, bez starostí – len čistý pôžitok.

scenic cruises

Plávajúci luxusný hotel? Ešte viac!

5-hviezdičkové lode Scenic Space-Ship sú navrhnuté s ohľadom na váš maximálny komfort. Zacvičte si vo fitness, vychutnajte miešaný drink v bazéne na slnečnej terase, doprajte si dokonalú masáž, načerpajte energiu v jedinečnej soľnej miestnosti alebo si objednajte raňajky do postele len pre vás… Moderný dizajn a špičkové vybavenie vás presvedčia, že ste na tom najlepšom mieste pre objavovanie európskych vodných ciest.

Cestovanie za dobrodružstvom

So Scenic nejde len o obyčajné organizované prehliadky. Každý výlet je prispôsobený vašim záujmom. Jeden deň si môžete užiť adrenalín na bicykli, zatiaľ čo nasledujúci deň vás čaká relaxačný kurz varenia. Objavovanie skrytých pokladov a nezabudnuteľných scenérií, súkromné výlety, stretnutie s miestnou kultúrou – všetko je možné. Všetky prehliadky, výlety a podujatia sú zahrnuté v cene pobytu.

scenic cruises

Gurmánske zážitky na každom kroku

Zážitková plavba so Scenic Cruises nie je len o cestovaní, je to aj cesta do sveta vynikajúcich gastronomických pôžitkov. Na luxusných lodiach vás čakajú reštaurácie plné lahodných jedál pripravené výhradne z čerstvých a kvalitných surovín. Od tematických bufetov plných exotických chutí až po elegantné večere pri sviečkach – každý jedálny zážitok je nezabudnuteľný. Pripravte sa na chuťovú explóziu. Každé sústo je gurmánskym zážitkom, ktorý poteší aj tých najnáročnejších labužníkov.

Oáza luxusu

Každý apartmán je skvostom komfortu – so službami komorníka, denným dopĺňaním minibaru, priestranným Scenic Sun Lounge a kráľovskou queen-size posteľou Scenic Slumber Bed. Užijete si spánok ako v oblakoch. Pri príchode vás v televízii privíta na mieru pripravený text, takže sa budete cítiť ako skutočná celebrita. Každý detail je starostlivo premyslený a zabezpečený pre dokonalý relax a pohodu.

scenic cruises

Ultra-luxus na úplne inej úrovni

So Scenic je každý detail dôležitý. Posádka lode sa postará o to, aby ste sa cítili výnimočne – od poznania vášho mena až po pamätanie si vašich preferencií, či si dáte na raňajky čaj alebo kávu. Vaša spokojnosť je absolútnou prioritou. So Scenic zažijete luxus, ktorý prekonáva všetky očakávania. Vyrazte na cestu plnú nezabudnuteľných okamihov a destinácií, ktoré vám vezmú dych.

Viac informácií nájdete na https://www.scenic.eu/.

Text: Mária Bodnárová, foto: Scenic cruises, Mária Bodnárová