GOLF CHALLENGE 2019 – 3 závěrečná kola pod záštitou o. s. Babie Leto

83
Golf challenge

Poslední tři kola tohoto ročníku série golfových turnajů GOLF CHALLENGE jsme se rozhodli spojit s charitou, respektive občanským sdružením Babie Leto.

Jejich krásným posláním je pomáhat osobnostem SR, které v aktivním věku svého života významně obohatily společnost svými sportovními, vědeckými či uměleckými výkony a díly a které získaly pro naši zemi významná ocenění a respekt. Jeho zakladateli jsou Igor Kucej spolu s manželkou Martinou a ambasador tohoto zajímavého projektu byl (a stále přetrvává vzpomínka na něj) skvělý člověk Anton Srholec. Více se o nich dozvíte na www.babieleto.sk.

Za krásného podzimního počasí, v sobotu 8. září, se konalo ve Weltene v Báči 6. kolo GOLF CHALLENGE 2019. S o. s. Babie leto se opět „hrálo za dobrou věc“, kterou byla a stále je sbírka na dokument o Pavlovi Repkovi, slovenském architektovi a fotografovi, který byl mimo jiné také autorem prvního loga o. s. Babie leto. Počasí tentokrát extra napomohlo k výborným výsledkům a zamíchalo pořadím v celkovém bodování.

3     Eva Pálková       38 stb netto

Dne 21. září proběhlo již 7. (předposlední) kolo opět pod hlavičkou o. s. Babie leto premiérově na hřišti RED OAK v Nitře, kde vítr hráče pořádně přezkoušel. Hřiště nás přivítalo navzdory dlouhému „období sucha“ v dobrém stavu. A přes tvrdší greeny a vítr byly výsledky nakonec velmi slušné. Stále se bojuje o vítězství v jednotlivých kategoriích, kde vítěz získá golfový trip do španělského LaCala golf resortu.

3     Peter Gajdoš              36 stb netto

Následující a zároveň finálové kolo proběhlo (po změně hřiště) opět na hřišti Welten v Báči, a to 13. 10. 2019. Přivítalo nás počasí přesně v duchu názvu našeho generálního partnera… Babí léto jako vymalované. Ráno trošku mlhy, kterou však velmi rychle vysušilo slunce a přetvořilo na ideální golfové počasí.

Toto kolo bylo specifické tím, že flighty jsme tvořili podle celkového pořadí v celoroční soutěži, takže souboje mezi finalisty byly o to napínavější. I výsledky v samostatném kole byly velmi vyrovnané.