GRAND MAGAZINE je medzinárodný trojjazyčný štvrťročník pre náročných. Časopis vznikol v roku 2004 ako prvé directmailové médium na Slovensku a prešiel si niekoľkými zmenami. Dnes je vydávaný štvrťročne a obsahuje predovšetkým lifestyleové témy, zaujímavé rozhovory, produktové novinky, tipy na cestovanie, inšpirácie o bývaní a dizajne. Distribuovaný je predovšetkým do hotelov, reštaurácií, medzinárodných prepravných liniek, wellness a SPA centier, nájdete ho však aj v predaji.

Jeho online verzia grandmagazine.sk je moderný online magazín pre čitateľov, ktorých zaujímajú náročnejšie spracované lifestylové témy. Prináša tradične kvalitný obsahový záber ako printová verzia GRAND MAGAZINE, pravidelne však publikuje exkluzívny a unikátny obsah len pre elektronickú verziu magazínu. Je dostupný v troch jazykoch.

S nami sa dostanete k vašej cieľovej skupine. Prioritnou formou distribúcie GRAND MAGAZINE je totiž direct mail. Systematická a cieľavedomá práca na tvorbe a neustálej aktualizácii databázy sa prejavila v silnej a presne cielenej skupine respondentov, čitateľov. Postupom času sa v nej nazbierali najväčšie spoločnosti a najvýznamnejšie mená zo slovenského i českého prostredia.

GRAND MAGAZINE vychádza od roku 2004 a patrí k priekopníkom exkluzívnej directmailovej tlače na Slovensku. Na základe svojho dlhoročného pôsobenia a úspešnosti na slovenskom trhu sa vydavateľstvo rozhodlo v roku 2015 rozšíriť svoju pôsobnosť aj na český trh.

Od roku 2018 sa GRAND MAGAZINE mení z dvojmesačníka vydávaného v slovenskom a českom jazyku na medzinárodný štvrťročník. Čitatelia v ňom nájdu články v slovenskom, českom a anglickom jazyku s prekladovou mutáciou v elektronickej podobe.

V súčasnosti je GRAND MAGAZINE jediným magazínom svojho druhu, ktorý distribučne pokrýva celý slovenský aj český trh. Vďaka vysokokvalitnému obsahu, exkluzívnym témam a prvotriednemu grafickému spracovaniu je ideálnou voľbou aj pre tých najnáročnejších čitateľov.

Okrem tradičnej directmailovej cesty je magazín aj v predaji, a to exkluzívne v sieti predajní Mediaprint-Kapa, Geco Tabak, Tesco a Lagardere. GRAND MAGAZINE nájdete aj v kvalitných 4 a 5 hviezdičkových hoteloch, v leteckých, vlakových a autobusových spojoch medzinárodného významu, na veľvyslanectvách a ambasádach, vo VIP reštauráciách, salónoch krásy, wellness a SPA centrách – to všetko na Slovensku aj v Českej republike. Nepredané kusy z distribúcie sa ďalej využívajú v rámci mediálnych partnerstiev. Každoročne zvyšujeme objem aktivít zameraných na podporu nášho PR. Preto je GRAND MAGAZINE mediálnym partnerom väčšiny prestížnych golfových turnajov a spoločenských podujatí organizovaných na Slovensku a v Českej republike.

Magazine

[vc_btn title=”Zobraziť viac” style=”custom” custom_background=”#38a6c1″ custom_text=”#ffffff” shape=”square” align=”center” link=”url:%2Fcategory%2Fmagazine|title:Grandmagazine%20arch%C3%ADv||”]