Spoločník, s ktorým je zábava zostať doma

66
Orava

Život bez televízie a internetu si už len ťažko vieme predstaviť. Smart TV prijímač je miláčikom celej rodiny – od najmenších až po seniorov.

Zabaví, poučí, informuje – na TV kanáloch aj možnosťou pripojenia na internet, kde vyhľadávame informácie, streamujeme videá či seriály a zdieľame obsah na sociálnych sieťach, čím zostávame v kontakte so vzdialenými blízkymi – a to všetko na veľkorysej TV ploche. Kvalitný Smart TV môže byť aj váš v priaznivom pomere výkonu a ceny. Takým je 58´´4K UHD Smart televízor Orava LT-1480 LED A230 A. Má zabudovanú wifi, umožňuje sledovať napr. Skylink live TV či Netflix a je vybavený smart hlasovou asistentkou Amazon Alexa. Šokuje vás diabolsky ostrým obrazom na 146 cm obrazovke v 4K UHD rozlíšení. Jasne vykreslené detaily, výrazný kontrast a prirodzený pohyb v obraze, ktorý je takmer identický s realitou, vás presvedčivo vtiahnu do deja filmu aj počítačovej hry. Tenkým dizajnom očarí na prvý pohľad, funkciami a schopnosťami vás „dostane“ pri každom ďalšom vzhliadnutí. Až tak, že jedinou jeho chybou bude, že sa od neho nebudete chcieť vzdialiť. Ľahko ho prepojíte s inými zaradeniami (hernou konzolou, soundbarom či počítačom) – má 3x HDMI, 2x USB vstup a funkciu HbbTV pre zobrazenie obrazovky kompatibilného zariadenia ako tablet či smartfón na veľkorysej TV ploche. V časoch izolácie a sociálneho odstupu je vyhľadávaným spoločníkom a tým, kto vás ochotne spojí so svetom, hoci zostávate doma. Môže byť váš už za 439 €.

Orava
58´´4K UHD Smart televízor Orava LT-1480 LED A230 A

Nemôže chýbať na žiadnej párty – XXL porcia hudby, tanca a karaoke zábavy

Ak milujete hudbu, tanec a zábavu pri karaoke, je pre vás ako stvorený extra výkonný párty reproduktor Orava Crater XXL s hudobným výkonom 150 W, s ktorým si užijete vzrušujúce okamihy na každej párty, rodinnej oslave alebo len tak počas bláznenia sa s blízkymi.

Orava
Reproduktor Orava Crater XXL s hudobným výkonom 150 W.

Je zostavený z 3 reproduktorov – 10´´ subwoofera, 8´´ basového a 1´´ výškového reproduktora. Vďaka Bluetooth ho hravo spárujete s mobilom, tabletom i počítačom, kde máte napakované tony obľúbenej hudby. Je vybavený aj klasickými vstupmi – cez USB vstup ho prepojíte s mp3 prehrávačom, hity umožňuje pustiť aj z USB kľúča, alebo si ho prepojíte s TV. Okrem USB vstupu má aj AUX vstup, Line In, MIC na zapojenie karaoke mikrofónu a vstup na pripojenie elektrickej gitary, keď sa zatúžite stať hviezdou koncertných pódií práve vy. Má zabudované FM rádio, je vybavený ekvalizérom a DJ PROFI efektmi na okamžitú úpravu hudby (Scratch, Yeah, Laser a Beat Box) a vďaka LED RGB podsvieteniu „hrá“ 6 farebnými efektmi. Pre jednoduché premiestňovanie má na podvozku 4 kolieska a po bokoch šikovné rúčky na uchopenie. V príslušenstve nájdete diaľkové ovládanie aj 2 karaoke mikrofóny. Môže byť váš za 269 €.

Viac informácií o elektrospotrebičoch, ktoré vám spríjemnia život, zabavia vás a pomôžu vám s každodenným životom vo vašej domácnosti nájdete na: www.orava.eu