Nájdite si čas na relax

301
Chateau Heralec

Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane sa nachádza na Vysočine v srdci Českej republiky. Na každom rohu cítiť rodinné pohostinstvo a to je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa sem mnohí hostia radi vracajú.

Hotel má skvelú polohu ­- priamy výjazd na diaľnicu D1, čo znamená, že hostia sú vzdialení iba jednu hodinu cesty od Prahy i Brna, dve hodiny od Bratislavy a dve a pol hodiny od Viedne.

Chateau Heralec

V rebríčku spoločnosti TripAdvisor sa umiestnil na prvom mieste v kategórii luxusných hotelov v Českej republike a je jedným z top 10 zámockých hotelov na svete. Zámok Herálec má niečo pre každého a je pripravený plniť vaše túžby kedykoľvek v priebehu celého roka. Počas jari a leta môžu hostia počuť spev vtákov priamo pri svojom okne a túlať sa po úžasnej prírode Herálca a Vysočiny. Ak hostia dajú prednosť jeseni alebo zime pred teplými dňami, môžu si vychutnať krásny zvuk šuštiacich listov alebo čerstvého prašanu pod nohami. Oáza, ktorú tento hotel ponúka, je jednoducho bezkonkurenčná.

Chateau Heralec

V kúpeľnom areáli zámku Chateau Herálec nájdete aj plavecký bazén, ktorý stojí pod klenbami bývalých konských stajní. K dispozícii je tiež vírivka, ktorá sa podobne ako plavecký bazén nachádza na unikátnom mieste – vo vežičke. Táto ideálna poloha priamo za oddychovou miestnosťou v južnom krídle kúpeľov je zároveň oázou pokoja, kde môžete relaxovať po masáži alebo čase strávenom v saune či fitnescentre.

Chateau Heralec

Každý z hostí si môže vychutnať jednu z 19 priestranných izieb, ktoré sú pomenované podľa jedného z bývalých majiteľov zámku alebo podľa maľby z regionálnej galérie Vysočiny. Pre milovníkov jedla je tu hotelová reštaurácia, ktorá podáva jedlá z vlastnej farmy. Reštaurácia Honoria pracuje iba s čerstvými sezónnymi miestnymi surovinami.

Chateau Heralec

Okrem ponuky à la carte je v ponuke sezónna ponuka šiestich chodov, kde sa každé jedlo podáva s iným vínom. V pivnici sa nachádzajú nielen moravské vína, ale aj jedna z najväčších kolekcií vín Bordeaux v krajine. Zámok ponúka širokú škálu aktivít, či už cestujete za prácou alebo oddychom a tiež možnosť usporiadať rôzne udalosti: od svadieb cez rodinné oslavy až po firemné akcie.

Chateau Heralec

Text a foto: Chateau Herálec